Fotografia ślubna Śląsk, fotograf ślubny Katowice 

Cześć, jestem Maciej i uwielbiam fotografować ludzi. Najczęściej fotografuje śluby w takich miastach jak Częstochowa, Katowice, Bielsko Biała czy Kraków.  Każdy kto miał okazje mnie poznać wie, że będąc fotografem ślubnym mam dużo pomysłów i jestem kreatywny, co gwarantuje, że każda sesja fotograficzna będzie udana. Sam lubię dobrze wyglądać na zdjęciach i tak też chcę, aby wyglądali moi klienci.

 

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Moje główne body to Nikon d750. Zawsze mam przy sobie dwa aparaty na wypadek awarii jednego z nich. Swoje doświadczenie zdobyłem poprzez uczestnictwo w profesjonalnych warsztatach fotograficznych m.in „Szkoła Obrazu” i „Błyskotliwie„. Ukończyłem kurs fotografowania w obiektach sakralnych, który upoważnia mnie do fotografowania w kościołach oraz sanktuariach.

 

W to co robię wkładam całe serce, a moje zdjęcia są tego wyrazem. Zapraszam do kontaktu oraz spotkania, na którym będę mógł przedstawić pozostałe reportaże ślubne oraz fotoalbumy. Najczęściej można mnie spotkać w Katowicach, Częstochowie oraz Mikołowie. 

 

e-mail: maciejplutafotograf@gmail.com
mobile: 796 904 030

 

fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna Katowice, fotografia ślubna Częstochowa