Fotograf ślubny Częstochowa, zdjęcia ślubne, fotoalbumy ślubne !

Jako fotograf ślubny swoim klientom oferuję nie tylko usługę fotografii ślubnej w Częstochowie, Katowicach czy innych miastach, ale również fotoalbumy ślubne, odbitki i inne fotoprodukty. Zdjęcia ślubne stanowią wspaniałą pamiątkę dnia ślubu warto zadbać również o sposób ich przechowywania. Zdjęcia ślubne w galerii internetowej czy na dysku twardym są wygodnym sposobem na ich oglądanie. Zauważcie jednak, że w każdym miejscu, gdzie je oglądacie ich kolory nieco różnią się od siebie. Każdy monitor, telewizor, wyświetlacz w telefonie pokazuję kolory w inny sposób. Dlatego też profesjonalni fotografowie ślubni kalibrują swoje monitory tak, aby ich zdjęcia wyglądały tak samo jak na odbitce czy w albumie ślubnym. Zdjęcia w fotoalbumie ogląda się w zupełnie innych sposób niż przed monitorem, czujemy ich zapach, dotyk ... Fotoalbumy ślubne są świetnym pomysłem prezentu dla rodziców - dlatego też w swojej ofercie przygotowałem specjalną promocje na takie okazje ! 

 

Jak wyglądają moje fotoalbumy ślubne ? 

Podczas spotkania z przyszłymi klientami zawsze przedstawiam pokazowe fotoalbumy oraz omawiam w jaki sposób je projektuje. Sekretem dobrze zaprojektowanego fotoalbumu jest dobrze dobrana ilość zdjęć na poszczególnych rozkładówkach. Im mniej zdjęć na jednej stronie tym zdjęcia są w większym formacie przez co album robi duże wrażenie. Kolaże są zawsze projektowane na czarnym tle, które w niezwykły sposób wyróżnia fotografie. Fotoalbumy najczęściej wykonuję w formacie 30x20 oraz 30x30. Jest możliwość również zamówienia mniejszych, przez co również ich cena będzie niższa. Album umieszczony jest w boxie, który chroni go przed zarysowaniami i zniszczeniem. Oprawa albumu, którą proponuję wykonana jest z wysokiej jakości eko skóry. Na życzenie klienta można również ją zmienić na aksamit lub tkaninę. Kolor materiału sam proponuję parze młodej, jednak mogę również udostępnić wzornik kolorów. Na głównej stronie albumu znajduję sie zawsze okienko z zdjęciem oraz grawer z imionami oraz datą ślubu dzięki, któremu album staje się spersonalizowany. Jest również możliwość domówienia stęplów, które dodają dodatkowego uroku. Rozkładówki w albumie rozkładają sie na płasko przez jedno zdjęcie może być na dwóch rozkładówkach. W każym boxie obok albumu ślubnego znajdziemy również pen drive z zdjęciami ślubnymi.

 

Pokazowe zdjęcia albumów ślubnych:

 

 

fotograf ślubny Częstochowa

fotografia ślubna Częstochowa

Fotografia ślubna Częstochowa

Fotograf ślubny Częstochowa

fotograf ślubny Częstochowa

 

 

Odbitki ślubne w boxie 

W mojej ofercie fotografii ślubnej znajdziecie również odbitki w boxie. Box podobnie jak albumy wykonany jest z eko skóry. Na pudełku wykonany jest stempel lub grawer imion Państwa młodych. Boxy mieszczą w sobie 100 odbitek w  formacie 15x23. Odbitki wykonane są na papierze Fuji Silk jedwab o gramaturze 125 g/m2. Papier odporny jest na odciski palców i zarysowania, zachowujący delikatne kontrasty, gładkie przejścia tonalne, słabo odbijający światło.

 

 

Fotograf ślubny Częstochowa

Fotograf ślubny Częstochowa

 

Zrealizowane projekty fotoalbumów ślubnych

 

Fotograf ślubny Częstochowa

Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Częstochowa

Fotografia ślubna Częstochowa

 

 

Jeśli chcielibyście zobaczyć na żywo fotoprodukty jako fotograf ślubny jestem do Waszej dyspozycji w Częstochowie i Katowicach ! Zachęcam do nie zobowiązującego spotkania, zadzwoń i umów się - 796 904 030 lub skorzystaj z zakładki oferta. 

Wszystkie fotoprodukty realizowane są przez jednego z najlepszych producentów albumów i odbitek w Polsce. https://nphoto.com/pl/